Вибили двері та побили продавчиню: у столиці зухвало пограбували кафе (фото)

Затримано молодиків, які розгромили та пограбували кафе на ринку «Позняки». Про це повідомляє столична прокуратура.

Зазначається, що злочин стався близько 13 години 5 квітня 2021 року на території ринку «Позняки» у Дарницькому районі столиці.

Розпиливши в обличчя продавчині газовий балончик, молодики вибили двері та проникли в приміщення, в якому на той час проводилася інвентаризація.

Всередині молодики продовжили наносити тілесні ушкодження потерпілій, та, перекинувши на неї холодильник, стали трощити усе навколо. Після цього зловмисники заволоділи грошовими коштами з каси, а також особистими коштами потерпілої та втекли з місця вчинення злочину.

У ході оперативно-розшукових заходів вдалося встановити особи трьох нападників. Наразі двом з них повідомлено про підозру, вирішується питання щодо повідомлення про підозру третьому учаснику подій.

Дарницька окружна прокуратура міста Києва буде клопотати перед судом щодо обрання відносно зловмисників запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За вчинене зловмисникам загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО