Вибух автівки у Дніпрі: загинули ветеран АТО та працівниця ДСНС (фото)

За попередньою інформацією під час вибуху автомобіля у Дніпрі загинули двоє - чоловік і жінка. Про це повідомляє палік "Днепр Сейчас".

Зазначається, що чоловік був ветераном АТО, сапер, Олексій Кавлак. Загиблою жінкою виявилася начальниця відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС в Дніпровській області Дарина Гречіщева.

За однією з версій правоохоронців, пара могла перевозити вибухівку і вона здетонувала. За другою версією - умисне вбивство.

Нагадаємо, що у Дніпрі вранці 15 вересня на проспекті Богдана Хмельницького вибухнула автівка.

Зазначається, що водія буквально розірвало. Шматки плоті вилетіли на проїжджу частину. За попередньою інформацією, це могло бути вбивство на замовлення.

Увага, 18+!

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО