Вибух авто в Одесі: розкрилися цікаві дані з біографії потерпілого

25-06-18 12:04
Апостроф

У поліції підтвердили інформацію про те, що в результаті вибуху імовірно спеціального пристрою, встановленого в передній частині автомобіля, постраждав 25-річний житель Одеси.

Потерпілим Андрій Бабенко-директор охоронної фірми "Самсон". У 2017 році його розшукували за підозрою в скоєнні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345, ч. 3 ст. 296 КК України - "Насильство щодо працівника правоохоронного органу" і "Хуліганство". Бабенко брав участь в зіткненнях з поліцією на Митній площі Одеси, де активісти блокували рух транспорту, виступаючи з гаслами "Ні проституції" і "Одеса - не бордель".

Повідомлялося, що ту акцію проти проституції провела організація "Щит", що складається з колишніх співробітників міліції і "Беркута". Вони не тільки заблокували площу, але і напали на дівчат, які перебували в одному з кафе на Ланжеронівському узвозі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО