Від початку АТО на Донбасі зникли 1,5 тис. людей

21-09-16 13:10
ЕСПРЕСО.TV

У зоні проведення антитерористичної операції з початку 2014 року зникли безвісти близько 1,5 тисячі осіб

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Поліція Донеччини активізувала роботу з пошуку людей, які зникли безвісти у зоні АТО з початку 2014 року. Наразі не розшуканими залишаються близько 1,5 тисячі осіб, більше половини з них – зникли на окупованій території", - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що за розпорядженням начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна було піднято усі кримінальні провадження за цей період, за ними проводяться додаткові слідчо-оперативні заходи та експертизи.

Крім того, з початку 2016 року поліцейські встановили місцезнаходження понад 350 безвісти зниклих.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО