Видання "Страна" подає заяву про злочин з приводу погроз на адресу редакції

25-07-18 16:29
Страна

Видання "Страна.ua" подає заяву про злочин стосовно погроз на адресу редакції. Про це "Страна" заявила на сайті видання.

"Після публікації відео, де імовірно спецназ СБУ штурмує добровольців на Донбасі, на "Страну" посипалися погрози фізичної розправи", - повідомили у виданні.

Пост з відкритими закликами "потримати за горло" співробітників редакції опублікував у себе в Facebook волонтер Роман Доник. На пост схвально відреагував начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

В "Стране" заявили, що сприймають пост Доніка як пряму загрозу фізичної розправи, пов'язану з журналістською діяльністю видання і готують заяву про скоєння злочину в правоохоронні органи за даним фактом.

"Як в цей раз поліція відреагує на нашу заяву - буде дуже показово з точки зору реального ставлення влади до захисту прав журналістів", - повідомили у виданні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО