Відкинуло під фуру: в Харкові працівник обласного ДСНС збив пішохода

Слідчі територіального управління ДБР розслідують обставини смертельної аварії за участю працівника Головного управління ДСНС України у Харківській області.

За попередньою інформацією, будучи за кермом ВАЗа, він на окружній дорозі Харкова збив пішохода, який переходив проїжджу частину.

Водій після зіткнення розповів, що потерпілий подавав ознаки життя до того, як на нього наїхав вантажний автомобіль, який проїжджав у цей момент.

Після наїзду на лежачу людину фура не зупинилася і зникла у невідомому напрямку. Травми пішохода виявилися несумісними із життям.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:13В Одесі зґвалтували та закопали у снігу жінку
21:46У Львові трамвай відрізав дві ноги чоловікові (фото)
20:00Чоловік, який зґвалтував та відгамселив рідну матір, пішов на війну
18:30У Луцьку чоловік написав передсмертну записку і скоїв самогубство (відео)
17:35У популярному дитячому центрі розваг у Львові сталося масове отруєння

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО