Виготовляв порнографічне відео: у Житомирі судитимуть збоченця (фото)

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного житомирянина, якого викрили у збочених діях відносно неповнолітніх. Також чоловік обвинувачується у зберіганні наркотиків.

Про це 4 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Ювенальними прокурорами Житомирської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за фактом виготовлення, зберігання і розповсюдження зображень та відеопродукції порнографічного характеру серед неповнолітніх та розбещення малолітньої, а також зберігання наркотичного засобу жителем міста Житомира (ч. ч. 2, 3 ст. 301, ч. 2 ст.156, ч.1 ст. 309 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Богунським районним судом міста Житомира справу прийнято до провадження та призначено підготовче засідання.

За даними слідства, 37-річний житель Житомира займався злочинною діяльністю протягом березня-листопада 2020 року.

Зокрема, у власному помешканні виготовляв та зберігав відеопродукцію порнографічного характеру, яку систематично розповсюджував через приватні повідомлення спеціально створеного акаунта у соцмережі Instagram. Було встановлено, що з метою вчинення розпусних дій стосовно малолітньої обвинувачений надіслав потерпілій майже два десятки відеофайлів порнографічного характеру.

Під час санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта справи виявили і вилучили планшет, телефон та комп’ютер – речові докази, за допомогою яких вчинявся злочин, а також особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

Незаконні дії були викриті за процесуального керівництва обласної прокуратури слідчими поліції спільно із співробітниками відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ в області.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в Житомирській області.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:47Позашляховик провалився під кригу та затонув на Київському морі: дістали авто і поки одного потопельника (відео)
23:38Зниклу 13-річну школярку з Львівщини знайшли мертвою на кризі річки
22:34Три роки ґвалтував: на Волині 9-річна дівчинка терпіла сексуальне насильство, щоби захистити 8-річну сестру
19:55Били руками, ногами, металевою трубою: у Кривому Розі матір зі співмешканцем вбили 4-річного сина
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО