Викривальний фільм про Путіна створив ажіотаж у мережі (відео)

02-01-16 21:39
Канал 24

Документальний фільм Валерія Балаяна "Хуізмістерпутін" за ніч зібрав на YouTube понад 140 тисяч переглядів. Повну версію фільму опублікувало "Радіо Свобода".

"Це історія приходу до влади нинішнього президента Росії, а разом з ним і клану співробітників спецслужб і тісно пов'язаних з ним кримінальних угруповань", — йдеться в описі до документальної стрічки.Волонтер Ольга Решетилова радить обов’язково подивитися фільм усім, хто ще не бачив.

"Як думаєте, в Кремлі вже занервували?" — запитує вона.

Кримська активістка і дизайнер Ліза Богуцька назвала "Хуізмістерпутін" відправною точкою ліквідації президента.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО