​Винесли гроші та камери спостереження: в Івано-Франківську пограбували ритуальну службу

В Івано-Франківську з приміщення КП “Міська ритуальна служба” викрали 200 тисяч гривень.

Про це під час оперативної наради у міського голови заявив в. о. начальника Івано-Франківського відділу поліції Остап Білейчук.

З його слів, викрали 200 тисяч гривень із сейфа, який знаходиться в приміщенні контори. Також зловмисники викрали процесор та камери відеоспостереження.

За версією поліцію, була пряма наводка на місце і час. Злодій знав розташування, план приміщення і місце та час перебування охорони. На місці злочину також виявили ключі від сейфа.

У поліції вважають, що зловмисник або група осіб мають зв’язки з колишніми працівниками установи, або з тими, хто володіє потрібною інформацією.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО