Вінниця на півметра пішла під воду: опубліковано фото і відео потужного потопу

Увечері 6 травня у Вінниці пройшла сильна злива, яка затопила дороги, в тому рахунку і деякі ділянки основних магістралей міста.

Про це повідомляє сайт "0432.ua".

Зокрема, через високий рівень води на вулицях зупинився електротранспорт.

Місцеві жителі публікують в соціальних мережах фото і відео потопу. Повідомлялося про "плаваючі" автомобілі на вулиці Київській та біля Центрального автовокзалу, на вулиці Князів Коріатовичів і Соборній.

Сайт "Варта-1" також повідомляє, що потоп стався через забиту стічну каналізацію. Рівень води подекуди сягав півметра і заливав двері машин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:00​Між вагонами київської міської електрички заживо згоріла людина: відео моменту
14:14В убивстві сина заступника мера Харкова підозрюють пасинка амбасадорки України в Болгарії
13:36Помер соліст гурту ADAM Михайло Клименко, йому було лише 38 років
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО