Вінниця в зону ураження снарядів не потрапляє – міськрада

27-09-17 09:48
СЕГОДНЯ

Територія міста Вінниця в зону ураження боєприпасів, які вибухають на військових складах у Вінниці, не підпадає. Про це повідомляє Вінницька міськрада.

"Шановні жителі міста Вінниця! У місті Калинівка на складах боєприпасів виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Доводимо до вашого відома, що територія міста Вінниця в зону ураження наявних на зазначених складах боєприпасів не підпадає. Прохання зберігати спокій і займатися повсякденною діяльністю. Ситуація знаходиться під контролем обласної та міської влади", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в місті Калинівка в 20 кілометрах від Вінниці відбуваються вибухи на складах з боєприпасами і зброєю. Місцеві жителі йдуть по трасі в бік від вибухів. Зараз перекрито Київське шосе під Вінницею.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО