Вирвали сумку з грошима: у Львові вранці пограбували чоловіка (фото)

У Львові 36-річний мешканець Золочівського району вирвав з рук у місцевого мешканця сумку з грошима у сумі 40 тисяч гривень та намагався втекти. Про це повідомляє місцева поліція.

Зазначається, що 8 березня, близько 9 ранку, на вулиці Торговій у місті Самбір співробітник відділу реагування патрульної поліції Самбірського районного відділу поліції, повертаючись додому з нічного чергування, почув крики про допомогу. Миттєво зорієнтувавшись у ситуації, поліцейський спільно з перехожими затримав чоловіка, який, зі слів очевидців, скоїв пограбування та саме втікав.

На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Як встановили правоохоронці, о 9.00 поблизу одного з кафе на вулиці Валовій зловмисник підбіг до перехожого, 60-річного місцевого мешканця, вирвав у нього з рук сумку, в якій були гроші у сумі 40 тисяч гривень та намагався втекти.

Поліцейські встановили особу затриманого - 36-річного мешканця Золочівського району та вилучили у нього речові докази.

Сьогодні, 9 березня, слідчі Самбірського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Підозрюваний затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Досудове розслідування триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО