Витягували трупи: в Україні трагічно загинули майже 50 осіб

В Україні у 2020 році потонуло 47 осіб. При цьому тільки протягом останньої доби семеро. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

За даними надзвичайників, здебільшого трагедію спричиняє те, що люди купаються у заборонених для цього місцях та нехтують правилами безпеки.

Тому рятувальники просять відпочивальників дбати про свою безпеку та безпеку своїх рідних і реагувати з відповідальністю на попередження.

Раніше повідомляли, що у селі Нехворощ в Андрушівському районі Житомирської області 16 травня загинуло подружжя.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО