Влаштували полювання: у Києві масово вбивають котів

04-05-18 13:58
Обозреватель

У Києві поруч з метро "Лівобережна" другий тиждень знаходять мертвих котів.

На вулиці Митрополита Шептицького місцеві жителі знайшли вже 6 котячих тел, написали у виданні "Информатор"

Одне з тіл було понівечене, тому місцеві впевнені, що в смертях винні недоброзичливці, які нацьковують своїх собак на котів.

"Деякі люди заварюють проходи в підвал, не дивлячись на те, що в місті коти вважаються частиною екосистеми. Однак багато в цьому будинку ставляться доброзичливо до котам, стежать за ними, годують", - розповіла проживає в будинку 1/2 на вул. Митрополита Шептицького Тамара.

Мешканка сусіднього будинку Ірина стверджує, що кішок в їх багатоповерхівки небайдужі стерилізують і підгодовують за свої гроші.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО