Ворожа артилерія вкрила Зайцеве: 1 військовий загинув, багато поранених

17-04-18 12:04
Fakty.ua

За добу окупанти 52 рази обстріляли позиції сил АТО. На жаль, один український воїн загинув, троє зазнали поранень та ще двоє військових отримали бойові травми.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Луганський напрямок

З артилерії 152-го та 122-го калібрів, а також мінометів калібру 82 мм та гранатометів бойовики вели вогонь по позиціях ЗСУ поблизу Зайцевого.

Агресор застосував озброєння БМП та гранатомети під Луганським, гранатомети – неподалік Кримського, а великокаліберні кулемети – у районі Станиці Луганської та Новолуганського.

Донецький напрямок

Тут ворог із заборонених 120-ти та 82-міліметрових мінометів, озброєння БМП та великокаліберних кулеметів обстріляв Піски.

З гранатометів різних систем та стрілецької зброї противник відкривав вогонь по оборонцях Водяного, Мар’їнки, Верхньоторецького, Авдіївки, Шахти Бутівка, Гнутового, Кам’янки, Новотроїцького та Широкиного.

Окрім цього, бойовики застосували бронетранспортери неподалік Водяного, озброєння БМП – біля Талаківки та Гнутового, великокаліберні кулемети – в районі Лебединського, Мар’їнки, Талаківки, Пищевика та Павлополя.

Також під обстріли зі стрілецької зброї потрапили захисники Невельського, Опитного, Лебединського, Гнутового і Талаківки, а поблизу Широкиного – вівся снайперський вогонь.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО