Встала і пішла: у Росії жінка впала з 9 поверху (відео)

В Росії в місті Ізлучинськ дівчина випала з вікна дев'ятого поверху і залишилася жива.

На відео, що з'явилося в соцмережах, видно, що вона падає з вікна, приземляється в замет біля будинку, після чого встає і йде.

Пізніше вона опинилася в реанімації з забоями внутрішніх органів, однак без єдиного перелому.

"Інцидент стався 21 січня близько п'ятої вечора. Дівчина дійсно випала з вікна, вона жива. За фактом події зараз проводиться перевірка", – повідомили в Слідчому комітеті РФ.

Тим часом, в екстрених службах повідомили, що дівчина залишилася жива завдяки великому замету, а також тому, що в момент падіння була одягнена в теплий верхній одяг.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО