Втратив свідомість біля дверей: рятувальники відкачали після пожежі чоловіка (відео)

На Хмельниччині рятувальники повернули до життя чоловіка, який ледь не загинув через пожежу. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

"26 лютого до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, що виникла на вул. Миру в м. Славута. Горіла одна з кімнат житлового будинку", - йдеться у повідомленні.

Біля самісіньких дверей палаючої кімнати лежав непритомний 76-річний чоловік. Надзвичайники винесли потерпілого на свіже повітря, але у нього було відсутнє дихання. До палаючої будівлі повернулися три рятувальники, двоє інших стали боротися за життя.

Завдяки ручному апарату для штучної вентиляції легенів (мішок АМБУ) постраждалого реанімували і він почав дихати. Його передали медикам, які продовжують боротьбу за його життя.

Ймовірна причина займання – необережне поводження з вогнем.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО