З простреленою головою: у Дніпрі знайшли мертвого полковника поліції

У Дніпрі з простреленою головою знайшли тіло полковника поліції Павла Савенка. Про це повідомляє на сторінці у Facebook його колега Денис Пефтиєв.

"Не стало нашого брата, надійного друга, справжнього бойового офіцера, люблячого батька і чоловіка", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загиблий був найкращим керівником підрозділу кримінального аналізу в Україні.

За даними видання "Днепр оперативный" полковник нібито наклав на себе руки.

"Трагічний випадок стався вчора на вулиці Янгеля. Дружина поліцейського прийшла додому з дитиною після прогулянки. Жінка побачила, що в одній з кімнат двері зачинені зсередини. Коли вона змогла відкрити двері, то виявила труп свого чоловіка. Чоловік вистрілив собі в праву скроню", - повідомляють журналісти.

У квартирі передсмертну записку не знайшли.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО