За рік прикордонники вилучили 800 одиниць зброї та 35 кг вибухівки

За рік прикордонники на державному кордоні України, лінії розмежування у зоні проведення ООС та на адмінмежі з ТОТ АР Крим вилучили 800 одиниць зброї та 35 кг вибухівки. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

"Від початку квітня 2019-го на державному кордоні України, лінії розмежування у зоні проведення ООС та на адмінмежі з ТОТ АР Крим співробітники Держприкордонслужби виявили та вилучили 800 одиниць зброї як вогнепальної, так і холодної, майже 11 тисяч боєприпасів та 35 кг вибухівки", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що близько половини вилучених боєприпасів прикордонники виявили у КПВВ Донбасу, або поблизу них. Значною мірою на ці результати вплинули виявлені схрони.

"Лише цього року на Донеччині знайдено чотири чималих сховки", - додається у повідомленні.

З 35 кілограмів вибухівки, вилученої українським прикордонниками за 12 місяців, 30 кілограмів – переважно пороху – виявили на кордоні з Росією.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО