​За злочини проти "майданівців" за ґрати посадили лише 1 "тітушку" (відео)

За злочини проти "майданівців" майже ніхто не покараний. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук відомий журналіст Вахтанг Кіпіані

"Хотів би, щоб це відео переслідувало все життя тих, які так рвались сісти у високі крісла Генпрокуратури, СБУ, МВС і в підсумку нічого не зробили. Ненависть щодо убивць поширюю і на тих, хто показав свою повну нікчемність у справі покарання злочинців. Це не януковичі, не захарченки, це гопота з індустріальних міст, які за пару сотень гривень пробивали голови найдостойнішим українцям",-йдеться у пості.

На думку автора, знайти тих, хто привозив "тітушок", хто оплачував їх - елементарно

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО