Загинув 19-річний пасажир: вночі у столиці сталася ДТП з перекиданням (фото)

Вночі патрульні прибули на виклик з приводу ДТП з потерпілими. На жаль, на момент приїзду медиків та поліцейських 19-річний пасажир вже перебував без ознак життя. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

У водія, який також отримав травми під час перекидання автомобіля Volkswagen, інспектори помітили ознаки алкогольного сп'яніння.

Попередньо, водій пояснив, що вживав з другом алкоголь, а після вони вирішили покататися. Попри те, що на обраній чоловіками вулиці майже не було інших автомобілів, 19-річний водій спричинив ДТП, наїхавши на бордюрний камінь.

Встановлювати обставини події будуть слідчі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)
17:49На Закарпатті ексвихователь інтернату намагався продати в Іспанію 11-місячну дитину (відео)
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО