Загрожує 10 років: у столиці затримали полковника ЗСУ на хабарі (відео)

У місті Києві затримали начальника одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, полковника, під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє ДБР.

За попередньою інформацією, полковник вимагав у засновника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду, а саме 10 відсотків від суми договору, за внесення змін до технічних умов елементів військової символіки ЗСУ, що дає можливість взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої складає 4 млн. грн.

12 листопада 2020 року полковник був затриманий слідчими ДБР у власному службовому кабінеті після одержання частини неправомірної вигоди в сумі 100 тисяч гривень у порядку ст. 208 КПК України.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО