Загрожує 2 роки: на Буковині чоловік завдав декілька ударів сестрі

На Буковині правоохоронці довели причетність 32-річного жителя Глибоччини до скоєння фізичного насильства відносно своєї сестри. Порушнику загрожує позбавлення волі до двох років. Про це повідомляє місцева поліція.

Протягом минулого року до поліції декілька разів зверталася 35–річна жителька села Просикуряни Чернівецького району із заявами про те, що її рідний брат вчиняє над нею фізичне насильство. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, буковинець неодноразово словесно ображав жінку нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою.

Правоохоронці провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення подібних випадків. Однак порушника це не зупинило і він продовжував вчиняти психологічне насильство. За скоєння таких протиправних дій протягом минулого року поліцейські двічі притягали буковинця до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проте 12 лютого цього року буковинка знову звернулася до поліції із заявою про вчинення братом фізичного насильства. Правоохоронці опитали свідків та очевидців інциденту, які підтвердили, що чоловік під час конфлікту наніс сестрі декілька ударів. Результати експертизи засвідчили, що жінка отримала легкі тілесні ушкодження.

Слідчі відділення поліції №3 (смт Глибока) Чернівецького районного управління поліції довели причетність буковинця до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Сторожинецької місцевої прокуратури слідчі поліції скерували обвинувальний акт для розгляду до районного суду.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО