У Захарченка з'явився новий привід для скасування «виборів»

15-10-15 14:44
РИА Новости

Донецькі бойовики готові скасувати свої псевдовибори 2 листопада 2014 року, якщо Україна скасує результати виборів президента і Верховної Ради, заявив ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

«Ми готові розглянути питання про скасування виборів у “ДНР” 2 листопада 2014 року. Але за однієї умови. Спершу мають бути скасовані вибори президента України Петра Порошенка навесні і вибори у Верховну раду восени 2014 року», – сказав Захарченко, якого цитує РИА Новости.

Як відомо, Україна і західні партнери вимагають скасувати псевдовибори в захоплених районах Донбасу і провести їх за українським законом. Україна також наполягає на скасуванні результатів фейкових виборів бойовиків, проведених восени 2014 року.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО