Застрягло на коліях: на Львівщині пасажирський поїзд протаранив авто

На Львівщині поїзд Івано-Франківськ-Київ протаранив автомобіль Škoda Octavia, який застряг на колії за межами залізничного переїзду.

Про це повідомляє Zahid.net.

Інцидент трапився на перегоні «Щирець-Миколаїв» поза межами залізничного переїзду. Поїзд №44 сполученням Івано-Франківськ-Київ у складі 12 вагонів здійснив зіткнення із автомобілем Škoda Octavia, який застряг на колії.

Водій і пасажири Škoda Octavia при наближенні поїзда встигли покинути автомобіль, постраждалих немає. Через ДТП поїзд затримався в дорозі на півтори години. Обставини події встановлюють правоохоронці.

Нагадаємо, що вранці 4 лютого в Києві на проспекті Бажана у бік Борисполя сталася масштабна аварія за участю військової вантажівки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО