Завтра в Україні до 11 градусів тепла

28-02-19 14:58
УНН

Завтра в Україні невеликий мокрий сніг, на півдні з дощем, лише вдень у західних областях без істотних опадів; температура протягом доби 0-5° тепла, на Закарпатті та в південній частині вдень 6-11°. Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру.

"У вихідні переважатиме погода без опадів; температура в суботу вночі 2-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, на Закарпатті та Одещині до плюс 5°, в неділю вночі 5-11° морозу, вдень 0-5° тепла, на заході карїни 6-10° тепла.

Вітер північно-західний з переходом на південно-західний , 7-12 м/с, 1 березня в Україні, вдень 3 березня у західній та північній частині пориви 15-20 м/с", - повідомили синоптики.

На Київщині завтра невеликий мокрий сніг. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби 0-3° тепла.

У прес-службі додали, що в Україні 4-5 березня дощі (у південній частині місцями невеликі), вночі 4 березня у північних областях з мокрим снігом. Температура вночі 4 березня від 4° морозу до 2° тепла, у західних областях до 5° тепла, 5 березня 0-6° тепла; вдень 5-11°, на сході країни 0-6° тепла.

"На Київщині 4- 5 березня також дощі (вночі 4 березня з мокрим снігом). Температура вночі 4 березня від 2° тепла до 3° морозу, 5 березня 0-5° тепла; вдень 5-10° тепла", - підкреслили синоптики.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО