Збирали гриби: двоє маленьких дітей загубилися у лісі в столиці (фото)

Київські поліцейські відшукали двох малолітніх дітей, які загубились у лісі. Про це повідомляє місцева поліція.

Вдень до столичної поліції надійшло повідомлення від чоловіка, про те що у лісі біля вулиці Газопровідної він загубив своїх малолітніх онуків. Для розшуку дітей по тривозі був піднятий увесь особовий склад Подільського управління поліції.

Поліцейські, які першими прибули на виклик, від чоловіка дізнались, що він разом із дітьми збирав у лісі гриби, однак не помітив як онуки відійшли від нього та загубились. Спочатку чоловік намагався самотужки розшукати малолітніх, а коли це йому не вдалось, повідомив до поліції.

Діти подолали близько трьох кілометрів, перш ніж їх знайшли правоохоронці та передали дідусеві. На щастя з 6-річною дівчинкою та її 5-річним братом нічого не трапилось.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:44На Закарпатті жінка здала в оренду своїх дітей за 1000 доларів: 5-річну доньку та 9-річного сина (фото)
21:37У Харкові вітчим-педофіл, який ґвалтував трьох падчерок, отримав лише 15 років тюрми (фото)
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько
18:36 Смертельні ревнощі в Одесі: чоловік до смерті побив співмешканця знайомої
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО