Землетрус в Еквадорі: є постраждалі

Землетрус магнітудою 5,8 на тихоокеанському узбережжі Еквадору призвів до руйнувань в курортних районах і смерті щонайменше однієї особи. Про це повідомляє The Guardian.

Жертвою землетрусу стала 75-річна жінка — в неї стався серцевий напад.

Повідомляється про значні ушкодження будівель у прибережних містах Атакамес і Тонсупа — постраждали об’єкти курортної інфраструктури, а також житлові будинки.

За даними сейсмологів, суходіл сколихнуло 25 підземних поштовхів магнітудою 4,2.

Землетрус призвів до вимкнення електроенергії у декількох регіонах, було закрито школи.

Наразі повідомлень про ушкодження об’єктів промисловості та енергетики немає.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Еквадор сколихнув землетрус магнітудою 7,8, що призвів до загибелі 223 осіб та значних ушкоджень.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО