Жертва БДСМ-гри: російська студентка вбила і розчленувала свого хлопця

15-02-18 15:49
Обозреватель

У російському місті Орел студентка Анастасія Онєгіна вбила і по-звірячому розчленувала свого хлопця після БДСМ-гри. Дівчина спочатку задушила хлопця петлею, а потім порізала його тіло та частково зняла шкіру.

21-річна дівчина вбила та розчленувала тіло колишнього поліцейського і солдата строкової служби 24-річного Дмитра Сінкевича. Під час сексу дівчина захопилася БДСМ-грою, розмістивши на шиї хлопця петлю, у результаті задушивши його. За словами Анастасії, вона не відразу зрозуміла, що хлопець задихнувся. Незабаром, побачивши, що Дмитро мертвий, студентка злякалася звинувачень у його смерті та прийняла рішення "позбутися" від тіла.

Онєгіна відрізала своїй жертві пальці, статевий орган, щоки і кінцівки, також вона зняла шкіру з трупа та дістала нутрощі. Ноги і руки хлопця дівчина встигла викинути в сміттєвий бак.

Незабаром у квартиру, де сталося жахливе вбивство, прийшла сестра жертви, яка і знайшла свого брата розчленованим на шматки, після чого викликала поліцію.

Онєгіна була затримана співробітниками правоохоронних органів, вона заперечує свою провину у вбивстві Дмитра, але зізналася в тому, що розчленувала його тіло.

За словами знайомих і сусідів Анастасії Онєгіної і Дмитра Сінкевича, пара захоплювалася містикою й окультизмом, а також майже щотижня влаштовувала оргії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО