Жертвам накидав на шию ремінь: у столиці затримали серійного ґвалтівника (відео)

Правоохоронці затримали чоловіка, який у Голосіївському районі столиці нападав на беззахисних жінок. Про це повідомляє 16 липня "ТСН".

Відомо, що чоловік серед білого дня підходив ззаду до обраних жертв і накидав на шию ремінь. Після цього, застосовуючи фізичну силу, змушував йти в ліс або інше таємне місце.

За клопотанням правоохоронних органів, судом вже прийнято рішення про застосування запобіжного заходу - тримання під вартою.

"Підозрюваним виявився 46-річний житель столиці, який з 1990 року періодично потрапляв за ґрати, де відбував покарання за скоєння грабежу, поєднаного з насильством і зґвалтуванням у неприродний спосіб", - сказано в повідомленні.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО