Жертвами терактів ІДІЛ у Сирії та Ємені стали понад 150 осіб

23-05-16 15:48
Reuters

Близько 150 людей загинули сьогодні вранці у результаті терактів у сирійських містах на узбережжі Середземного моря і у Ємені. Про це повідомляє агентство Рейтер.

Відповідальність за вибухи взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ). Прихильники джихадистів заявили, що саме вони стоять за атаками на алавітів у сирійських містах Тарус і Джабль.

Нагадаємо, що алавіто вважається також президент Сирії Башар Асад.Крім того, зазначає Рейтер, терористи заявили про відповідальність за подвійні вибухи у місті Аден на півдні Ємену, де жертвами терактів стали понад 40 людей, близько 60 осіб отримали поранення.

Під час вибухів загинули переважно молоді люди, які стояли у черзі до вербувального пункту армії Ємену.

Джихадисти пояснили, що їхньою метою була "відступницька єменська армія".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО