Жінку неможливо впізнати: на Львівщині сталася смертельна ДТП (фото)

22 серпня, у селі Смереків Жовківського району, що на Львівщині, 27-річний місцевий мешканець влаштував смертельну аварію. В ДТП загинула жінка, особу якої не можуть встановити. Про це йдеться в повідомленні прес-служба поліції Львівської області у Facebook.

Водій автомобіля Volkswagen на дорозі не впорався з кермуванням і вилетівши на зустрічну смугу, врізався у вантажівку, за кермом якої їхав 50-річний іноземець.

Удар був страшної сили, пасажирка легковика отримала тяжкі травми, наразі її особу намагаються з’ясувати поліцейські. Винуватець ДТП також отримав травми.

Поліцейські затримали чоловіка, який скоїв ДТП. Йому загрожує до 8 років за гратами.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО