Жирафів занесли до списоку видів, яким загрожує вимирання

08-12-16 11:16
Лівий берег

За 30 років їхня популяція скоротилася на 55-65 тисяч особин.

Міжнародний союз охорони природи (IUCN) заніс жирафів (Giraffa camelopardalis) до списоку видів, яким загрожує вимирання.

Як повідомляється на сайті IUCN, популяція жирафів на Землі за останні 30 років скоротилася майже на 40% через браконьєрство, регіональні конфлікти й розширення сільськогосподарських угідь. Якщо 1985 року популяція налічувала від 152 до 163 тисяч особин, то нині вона скоротилася до менш як 98 тисяч.

У зв'язку з цим було ухвалено рішення перевести жирафів із категорії "перебуває під найменшою загрозою" до "вразливі види".

Нагадаємо, що популяція слонів у Африці за останні 10 років скоротилася приблизно на 111 тисяч особин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО