Жителька закарпаття "здала" поліції свого зятя за 2 кілограма наркотиків

До Мукачівського районного відділення поліції звернулася мешканка смт Чинадієво та повідомила, що в співмешканця її доньки є наркотичні речовини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Так, з письмової згоди власниці було проведено огляд домогосподарства, у результаті якого правоохоронці виявили 2 кілограма наркотиків.

Під час оперативно-розшукових заходів знайдено суху подрібнену речовину, схожу на марихуану, вагою 500 грам та 1,5 кг зеленої сирої рослини.

Наркотичні засоби належать 37-річному мешканцю смт Чинадієво.

Чоловік розповів, що мав “марихуану” для власного споживання.

Вилучені речовини направили на дослідження.

Наразі триває слідство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО