Журналіст пояснив на прикладах антинародну суть «ДНР»

Журналіст описав антинародну суть «республік» Донбасу.

Про це пише журналіст Денис Казанський.

Прослухав цілком свіжу інтернет-конференцію Ходаковського. Спеціально для тих, хто хоче знати ситуацію в Донбасі, і кому лінь дивитися, нарізав вибрані моменти.

− Росія урізала фінансування ДНР, а місцевий бюджет не наповнюється, тому в «республіці» затримки зарплат і пенсій (ЛНР така ж картина)

− ціни в Донецьку ростуть, тому що «нові елітарії» віджали супермаркети у старих власників і встановили монополію на завезення продуктів з РФ.

− шахтарям так і далі будуть платити з перебоями, тому що грошей на утримання шахт немає.

− ситуація важка, але виходити на акції протесту не можна. Навіть самі мирні виступи керівництво ДНР придушить силовим шляхом.

− час важкий, тому ніхто в Донецьку зараз не буде враховувати думку простих громадян, доведеться мовчати і терпіти.

Загалом, якщо все підсумувати, то вийшла не народна, а антинародна республіка.

Якщо б я був ненавидів Донбас і мріяв би зробити його жителям як можна гірше, я б робив все в точності так, як роблять Пушилін, Захарченко і Ходаковський.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО