З'явилися фото протестувальників в урядовому кварталі

15-11-16 10:05
Главком

В урядовому кварталі людей пропускають через рамки-металошукачі

О 8 ранку столичний Майдан, Хрещатик та частково вулицю Інститутську біля Нацбанку перекрили для проїзду транспорту через "загрозу терактів".

Поліція та Нацгвардія відучора працюють у посиленому режимі. За інформацією СБУ, Кремль нібито готує провокації під час сьогоднішніх акцій протесту, повідомляють ЗМІ.

Так, по периметру встановили вже металошукачі, працюватимуть кінологи та вибухотехніки. У людей поліція вибірково перевіряє документи та особисті речі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО