З'явилися подробиці страшної негоди в Одесі (фото)

12-10-16 13:26
СЕГОДНЯ

В Одесі розпочався шторм. Через сильний вітер у місті дерева падають прямо на автомобілі або на проїжджу частину, перекриваючи руху транспорту.

Так, в центрі Одеси, в районі будинку №2 по вулиці Успенській, на автомобіль впало дерево. А дерево, що впало на 5-й станції Фонтану, пошкодило одразу два припаркованих автомобіля – Kia і Peugeot, пише "Одесский паблик". Також зазначається, що на Пересипу впало відразу п'ять дерев

Як повідомили журналістам в прес-службі патрульної поліції Одеси, сьогодні о 10:30 на вулиці Отамана Головатого, 84, дерево, що впало на машину, придавило водія.

Люди, які почули удар, вибігли з офісу і дістали людину з авто. На місце прибула швидка допомога. Водія госпіталізували до лікарні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько
18:36 Смертельні ревнощі в Одесі: чоловік до смерті побив співмешканця знайомої
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО