З'явилося фото молодого бійця ЗСУ, що підірвався на міні на Донбасі

26-02-20 16:32
Апостроф

Загиблий вранці в середу, 26 лютого, в результаті підриву на невстановленому вибуховому пристрої український військовослужбовець Дмитро Гринь трохи більше року служив за контрактом старшим водієм мотопіхотного відділення і був жителем міста Шостки (Сумська область).

Про це повідомив мер міста Микола Нога на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши фото бійця.

"Сьогодні Шостка зазнала ще одну втрату - на фронті героїчно загинув житель нашого міста Дмитро Гринь, 1992 року народження. Після закінчення школи № 5 Дмитро навчався в ВПУ-19. Починаючи з січня 2019 молодий чоловік проходив службу за контрактом у лавах Збройних сил України. служив старшим водієм мотопіхотного відділення ", - повідомив подробиці про загиблого міський голова Шостки.

Мер міста від імені всіх жителів висловив глибокі співчуття родині Дмитра Гриня, який загинув під час виконання бойових завдань в районі проведення ООС.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО