З'явилося відео зіткнення авто патрульних і учасника "нічних перегонів" у Харкові

Ввечері, 27 березня, на проспекті Науки у Харкові сталася ДТП за участі авто патрульної поліції. Про це повідомляє паблік "Оперативний" на своїй сторінці у Facebook.

"Водій патрульного автомобіля Mitsubishi Outlander, побачивши перегони на проспекті Науки, з увімкненими світловими сигналами синього кольору почав здійснювати розворот для того, щоб припинити правопорушення. В цей момент в нього в’їхав Lexus, водій якого, ймовірно, був третім, гонщиком. Lexus від удару влетів у припаркований біля дороги автомобіль Mazda", - йдеться у повідомленні.

З'ясувалося, що за кермом Lexus був Сергій Козлюк.

Чоловік отримав тілесні ушкодження та його забрала швидка до лікарні.

Пасажиром в авто Lexus був в.о. командира батальйону №2 управління патрульної поліції в Харківській області Анатолій Казима, якого з більш тяжкими травмами також забрала швидка до лікарні.

Обставини події з'ясовують правоохоронці.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО