З'явився відео смертельної ДТП в Одесі (відео,18+)

Вуличний гонщик, 27-літній одесит Семеренко Олег Ігорович за кермом BMW ( BH1735HI) в Одесі на Фонтані за свідченням свідків на швидкості близько 100 км/год не розминувся зі Шкодою, після чого вилетів на зупинку громадського транспорту, де збив людей. В результаті аварії, двоє людей загинули на місці, ще одна людина - по дорозі в лікарню. Про це повідомляє "Київ Оперативний"

Свідки трагедії стверджують, що BMW перетнуло перехрестя на заборонений сигнал світлофора. Тверезість водія BMW визначить експертиза.

За інформацією видання, водій BMW та його пасажири в результаті ДТП не постраждали.

Також свідки "на камеру" розповіли подробиці трагедії. За їх інформацією водій, якого підозрюють у загибелі людей, намагався зникнути з місця ДТП і тільки завдяки діям ініціативної групи його вдалося затримати. Підозрюваного нібито забрала "швидка"

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО