Знайдено тіла всіх загиблих під час пожежі в коледжі Одеси

13-12-19 13:15
Обозреватель

Кількість загиблих внаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 16 осіб.

Як повідомляє пресслужба ДСНС, вранці 12 грудня рятувальники з-під завалів дістали останніх людей, що вважалися зниклими.

Всього через пожежу загинули 16 осіб – двоє померли в лікарні, ще чотирнадцять були знайдені на місці трагедії. Також у вогні постраждали 30 містян, з них ще вісім залишаються в лікарні.

Пізніше стало відомо, що рятувальні роботи завершено.

До ліквідації наслідків пожежі залучено 222 оосби і 37 одиниць техніки, з них від ДСНС 67 представників особового складу та вісім одиниць техніки. Також з'явилася інформація про ідентифікацію ще чотирьох загиблих.

Як повідомлялося:

4 грудня масштабна пожежа охопила Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

5 грудня приблизно о 18:00 годині з-під завалів дістали перше знайдене тіло. 6 грудня з-під завалів рятувальники дістали тіла ще двох жертв пожежі.

У ніч на 7 грудня було знайдено ще одне тіло. Ввечері 7 грудня в лікарні помер рятувальник.

Вранці 8 грудня під завалами були знайдено ще два тіла.

Також одесити масово здавали кров для постраждалих, через що в міському центрі переливання крові утворилася гігантська черга.

11 грудня суд ухвалив рішення щодо директорки згорілого коледжу. Вона була відправлена під цілодобовий домашній арешт.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО