Зниклу під Києвом жінку знайшли через три дні

Масштабні пошуки протягом трьох діб проходили в Київській області: правоохоронці шукали безвісти зниклу молоду жінку. У результаті її знайшли живою в лісосмузі сусіднього району. Про це 13 липня повідомляє прес-служба поліції області.

Відзначається, що три дні тому до поліцейських звернувся житель села Малютянка Києво-Святошинського району та повідомив про зникнення його 32-річної дочки, яка приїжджала в гості, вийшла з дому, після чого перестала виходити на зв'язок.

Поліцейські пропрацювали камери відеоспостереження і встановили приблизний напрямок руху розшукуваної жінки. Незабаром її мобільний телефон поліцейські знайшли викинутим в лісі.

У пошукових заходах були задіяні оперативники Управління карного розшуку поліції Київської області, бійці полку поліції особливого призначення, Миротворець, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологічна служба, особовий склад Києво-Святошинського відділу поліції і небайдужі громадяни. Також застосовувався квадрокоптер.

Відзначається, що три доби поспіль пошуки не припинялися ні на хвилину. Правоохоронці обстежили велику територію лісового масиву і полів. Знайшли жінку на узбіччі дороги, поблизу лісосмуги, у сусідньому Васильківському районі.

Що з нею сталося - жінка не пояснила. Каретою швидкої допомоги її доставили в лікарню. Надалі її станом здоров'я будуть займатися рідні і медики.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось
18:4122-річний педофіл зґвалтував рідну 3-річну сестру на Рівненщині
13:04​Михайло Пиртко про енергетичні перспективи Індії: чи стане країна «другим Китаєм» у 2026–2035?

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО