Зробили ін’єкцію: у Києві вбивці замаскувати злочин під нещасний випадок

У Києві бандити вбили людину, а щоб імітувати випадкову загибель, зробили чоловіку ін’єкцію. Злочин стався у березні 2020 року у Солом’янському районі столиці. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на прокуратуру міста.

Місцева мешканка повідомила, що в своїй квартирі по вул. Ушинського виявила мертвим 51-річного квартиранта. В крові загиблого виявили наркотичні речовини, однак причиною його смерті, згідно з результатами експертизи, стала механічна асфіксія (удушення).

За результатами проведених слідчих (розшукових) дій правоохоронці встановили осіб, причетних до вбивства чоловіка. Одного з нападників правоохоронці затримали у столиці, другого - у місті Одеса. Третій співучасник на той час вже відбував покарання за інший злочин.

За версією слідства, 31-річний громадянин Молдови, 24 та 32-річні громадяни України, з якими потерпілий познайомився напередодні своєї смерті, в процесі сварки задушили його. Щоб приховати злочин, злочинці зробили чоловіку ін’єкцію наркотичною речовиною з метою інсценування нібито самостійного передозування ним наркотичними засобами.

Наразі досудове розслідування відносно нападників завершено, обвинувальний акт направлено до Солом'янського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Дії підозрюваних кваліфіковані за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Зловмисники перебувають під вартою. За вчинене їм загрожує довічне позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО