Катували три доби: у Львові юні садисти вбили безхатька (відео)

У Львові підлітки три доби вбивали двох пенсіонерів.

Недобудований дитячий центр у спальному районі Львові вже кілька років служить за домівку безхатькам. Мешканці сусідніх багатоповерхівок постійно чують крики, які звідти лунають. Тому коли вкотре хтось почав волати, ніхто навіть не звернув уваги.

Місцеві і подумати не могли, що у них під боком відбувається жорстока розправа. 72-річний Ігор не витримав тортур, його товариш ще дихав, коли чоловіка знайшли.

Душогубів знайшли практично одразу. Ними виявилися підлітки: одному тільки виповнилося 18 років, а другому 16 років.

Важко повірити, але хлопці катували безхатьків 3 доби. Навіть медики шоковані жорстокістю, з якою нелюди завдавали удари чоловікам.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО