Комунальна війна в Умані: багатоповерхівки можуть залишитись без газу (відео)

В Умані в одній з багатоповерхівок частина будинку лишилася газопостачання. А все після банального ремонту газоводу.

Електроплитки і чайники - не варіант, адже стара проводка банально не витримує навантаження на мережу. Тож тепер люди бояться ще й погоріти.

Представники "Уманьгазу" лише розводять руками. Мовляв, вони не можуть відновити газопостачання в будинку, тому що ремонтно-експлуатаційне управління не підписало з газовою службою договір на технічне обслуговування мереж. А от представники РЕУ сиплять на голову людей своїми внутрішніми постановами і розпорядженнями.

Газовики попереджають: подібні проблеми спіткають ще не один будинок в Умані. У місті назріває справжня комунальна катастрофа, адже аварійних мереж, які не обслуговують роками, безліч.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО