"Ми біженці з Донбасу": завербованих українців сотнями відправляли у Францію (відео)

Правоохоронці затримали 17 учасників банди, яка відправляла українців за кордон, змушуючи отримувати статус біженців заради грошових виплат.

Міжнародна спецоперація, в якій брали участь українські та французькі правоохоронці, тривала пів року. Восьмеро шахраїв затримали в Україні, ще дев’ятеро у Франції.

Учасники банди вербували простих людей, що опинилися у скруті. Зазвичай це були роми. Їм пропонували поїхати на екскурсію до Франції, за яку ще й обіцяли заплатити 200 євро. Кінцевою зупинкою було маленьке містечко Мелен. Там привезених українців змушували просити статус біженця - мовляв, через війну на сході. Щоправда, соціальних виплат люди не бачили, бо злочинці відбирали їх кредитки.

Бандити на цій схемі заробляли півтора року. Встигли обібрати сотні таких "біженців". З кожного мали приблизно по тисячі євро прибутку.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО