На Черкащині невідомі посеред білого дня відібрали у чоловіка автомобіль (відео)

Дев'яності - в тренді! На Черкащині посеред білого дня невідомі з битками відібрали у чоловіка автомобіль. Він просто їхав до матері. Тільки погляньте на цю зухвалість.

Автомобіль неподалік Городища заблокували дві іномарки. З машин вискочили кремезні чоловіки з битками. Одразу почали гамселити й витягати з салону власника. Ауді мені перегородила дорогу, а друга машина стала у мене ззаду. З Ауді вибіг чоловік і битою вдарив мене в обличчя. Переляканий чоловік кинувся тікати, а нападники забрали його автомобіль. Утім, каталися ним недовго. Даний автомобіль було виявлено за допомогою камер спостережень в городищі та було оперативно затримано

Нападниками виявилися жителі Чорнобая. Одному 28 років, іншому - 33-ри. За зухвалу витівку в стилі 90-их їм тепер світить до 8-ми років ув'язнення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО