На Львівщині стіна закинутої недобудови розчавила під собою будівельника (відео)

На Львівщині у селі Гончари величезний шмат стіни закинутої будівлі обвалився прямо на майстра, якого найняли розібрати стару недобудову.

Новий власник одразу вирішив позбутися старих стін та винайняв для цього двох майстрів. Чоловіки приїхали з Волині та вирішили оселитися в селі, адже роботи було багато. Вони ходили селом і шукали, де їм жити.

Коли обвалилася стіна, помічник майстра одразу викликав швидку і рятувальників, аби вивільнити бідолашного з-під цегляних завалів. Проте вижити чоловіку не вдалося.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО