На Одеській трасі затримали п'яного працівника поліції (відео)

Цей чоловік, який вовтузиться під кермом свого автомобіля – діючий співробітник поліції. Його зловили на Одеській трасі, після того як він ледь не збив патрульних.

Далі – адміністративний протокол. І штраф за кермування напідпитку – від 10-ти тисяч гривень. Те саме світить і цьому, «нібито» пасажиру, який поцілив своїм Субару просто в паркан.

Хлопчина, хоч і помітно п'яний, але не губиться: він звинувачує копів у викраденні його страхового полісу

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО