На Полтавщині 20-річний хлопець загинув у лікарні (відео)

У лікарні на Полтавщині помер 20-річний парубок.

Тієї ночі жінка прокинулася від жахливих криків сина. До швидкої мати не додзвонилася, тому родичі самотужки відвезли 20-річного хлопця до районної лікарні.

Після огляду черговим лікарем Євгена доправили до хірургічного відділення. Вночі хлопцю ставили крапельниці, допоки у нього не почав падати тиск. Під ранок нещасний помер. Від перитоніту.

За словами матері, на операцію районні лікарі не наважувалися. У хлопця нібито були кишківникові патології. Виходить, що у місцевих лікарів просто не вистачило професіоналізму, адже страшний діагноз не був секретом. Історію хвороби наразі вивчають слідчі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО